Sukces firmy Lars Laj

Lars Laj to firma ze Skandynawii, która produkuje place zabaw w wielu miejscach na świecie. Za początek powstania firmy uznaje się rok 1975, kiedy to właściciel stworzył plac zabaw dla swoich dzieci. Szybko okazało się, że plac zabaw wzbudzał podziw wśród sąsiadów i inne dzieci chętnie przychodziły się na ten plac bawić. Plac zabaw charakteryzowała nie tylko atrakcyjność, ze względu na wymyślony sprzęt do zabaw ale również precyzję jego wykonania. Wówczas właściciel wraz z rodziną założył firmę i tak to się zaczęło.

Firma charakteryzuje się kreatywnością oraz wysoką jakością wykonania poszczególnych elementów placu zabaw. Lars Laj często bierze udział w konkurach na projekty placów zabaw w kluczowych miejscach w dużych miastach na świecie. Dzięki swoim sukcesów firma założyła również fundacje, która pomaga potrzebującym i wspiera ich.

Lars Laj twierdzi, że jego kluczem do sukcesu była wytrwałość w dążeniu do celu i radość z tego, co się robi. Firma przy wykonywaniu placu zabaw przede wszystkim dba o bezpieczeństwo oraz oryginalny wygląd. W końcu liczy się uśmiech dzieci.