Pomysły na firmę z małym kapitałem

Pomysłów na firmę z małym kapitałem początkowym jest wiele. Przedstawimy Ci 3 z nich:

Szydełkowe buciki dla dzieci – to świetne rozwiązanie na biznes dla osób, które kochają dzieci. Firmę można mieć w domu i prowadzić sprzedaż internetową. Szydełkowe buciki to idealny pomysł dla niemowląt, aby było im ciepło w stópki w domu. Warto również doszyć do nie elementy antypoślizgowe, jeśli dziecko już zaczyna raczkować.

 

Ubrania dla zwierząt – miłośnicy zwierząt często w Internecie szukają ślicznych i ciepłych ubranek dla swoich pupili. Wówczas zwykle trafiamy na ekskluzywne dodatki, które sprawiają,że nasz pupil wygląda elegancko. Jednak niektórzy szukają ubranek kolorowych i ciepłych, w których wysoka jakość materiałów nie ma znaczenia. Można więc założyć działalność jednoosobową i szyć ubranka w domu najlepiej na zamówienie.

Usługi ogrodnicze – wiele osób starszych ma dom z wielkim ogrodem, o którego nie jest w stanie zadbać lub po prostu nie lubi kosić trawy i zamiatać liści. Jeśli założysz firmę z usługami ogrodniczymi i zadbasz o odpowiednią reklamę – chętne osoby same się do Ciebie zgłoszą.