Czy jesteś gotowy na ochronę cybernetyczną

bezpieczenstwo

Cyberbezpieczeństwo stało się problemem dla firm amerykańskich. w ciągu ostatnich kilku lat i nie bez powodu. Naruszenia informacji stają się nie tylko bardziej powszechne, ale także znacznie większe. Nic nie opisuje stanu współczesnych zabezpieczeń internetowych, a także niedawnych naruszeń, które sprawiają, że hakerzy atakują IRS, wykorzystując fałszywe zabezpieczenia w celu złamania ponad 100 000 rejestrów podatników.

Podobne naruszenie dotknęło również znacznie mniejszą firmę i widziało, jak myśląca przyszłościowo firma ubezpieczeniowa usiłuje się dostosować. Oto, co musisz wiedzieć, aby ustalić, czy po pierwsze naprawdę potrzebujesz wirtualnego ubezpieczenia, a po drugie, czego powinieneś szukać w polisie.

Czy Twoja firma ubezpieczeniowa powinna oferować ochronę cybernetyczną

Czy jesteś zagrożony?

Jeśli pracujesz z jakimikolwiek informacjami o klientach, odpowiedź może brzmieć tak. Termin, który należy tutaj wziąć pod uwagę, to dane osobowe lub informacje umożliwiające identyfikację. To nie jest termin techniczny, ale termin prawniczy, który daje pewne zęby, jeśli masz z nim do czynienia.

U podstaw informacji umożliwiających identyfikację użytkownika jest częścią gromadzonych informacji, które umożliwiają stronom trzecim identyfikację ich klientów biznesowych. Biorąc pod uwagę, jak dobrze Internet wykorzystuje najmniejszą wskazówkę, aby kogoś śledzić, definicja jest szeroka. Pełne imiona i nazwiska, adresy e-mail, pseudonimy witryn i (czasami) nawet internetowe pliki cookie mogą kwalifikować się jako informacje umożliwiające identyfikację.

Jeśli przechowujesz coś pod parasolem danych osobowych, ryzykujesz naruszenie. Naruszenia są bardzo kosztowne, zarówno dla poszkodowanego konsumenta, jak i dla firmy odpowiedzialnej za stratę. Firmy z branży zdrowia i handlu detalicznego są wyraźnie narażone na wysokie ryzyko, ale jeśli chodzi o to, każda firma, która ma zwyczaj zbierania informacji, powinna zapytać swoją firmę ubezpieczeniową o politykę cybernetyczną.

Jakie są Twoje potrzeby w zakresie polityki cybernetycznej?

Należy poszukać pewnych rzeczy w polisie ubezpieczeniowej. Jak można się spodziewać, dobra polityka powinna obejmować szkody finansowe, które są bezpośrednio spowodowane naruszeniem. Jednak ataki cybernetyczne mogą powodować straty finansowe na różne sposoby. W szczególności upewnij się, że Twoja firma jest chroniona przed:

– Straty spowodowane utratą czasu i produktywności. Duży włamanie może spowodować zatrzymanie narzędzi firmy. Znajdź firmę ubezpieczeniową, która gwarantuje pokrycie utraconych dochodów w tym okresie. – Zwolnienie z odpowiedzialności przez osoby trzecie. Niektóre nowoczesne firmy zajmują się własnymi danymi. Outsourcing wsparcia IT lub inna firma może stać się ofiarą naruszenia przepisów dotyczących Twoich klientów. – Utrata reputacji. Firmy, które są naruszane, nawet te, które dołożyły należytej staranności, prawie zawsze przyjmują PR po ataku. Dobra polityka zapewnia pewną amortyzację przed typowymi stratami klientów.

Wreszcie, postaraj się jak najlepiej współpracować z firmą ubezpieczeniową, która ma element edukacyjny. Niektóre plany będą również wyposażone w szkolenia, aby uniknąć naruszeń. Oprócz ochrony, można śmiało powiedzieć, że nie należy go używać. Zainstalowanie zestawu najlepszych praktyk może pomóc w uniknięciu polegania na siatkach bezpieczeństwa. Czy Twoja firma ubezpieczeniowa powinna oferować ochronę cybernetyczną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *