Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia OC?!

ubezpieczenie

Zaprojektowane z myślą o profesjonalistach w przypadku roszczeń z tytułu zaniedbań klientów lub pacjentów, ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej jest uzupełnione wieloma nazwami. Stosowany w medycynie jest zwykle nazywany ubezpieczeniem od błędów w sztuce lekarskiej. Notariusze również żądali tego zabezpieczenia, ale uznali to za błąd i zaniedbanie ubezpieczeniowe. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami, konsultanci ds. Zarządzania, a nawet twórcy witryn internetowych są uprawnieni do ochrony.

Po co?

Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia odpowiedzialności od firmy ubezpieczeniowej

Ubezpieczenie służy do ochrony ludzi na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Automatyczne polisy chronią je w razie wypadku; polisy medyczne chronią ich przed nieoczekiwaną chorobą; Polityka handlowa chroni ich przed wieloma wypadkami. Jeśli dojdzie do pożarów, kradzieży lub wypadków przy pracy, przykryją je komercyjne odmiany.

A po co ci to?

Niektóre firmy mają szczęście przetrwać przez długi czas bez pozywania ich przez klientów, klientów lub pracowników. Ochrona ubezpieczeniowa to jedyna najbardziej posiadana zbroja biznesowa przeciwko prawnikom. Sytuacja ta podwaja się, gdy biznesmen konkuruje w ryzykownej branży, takiej jak budownictwo. Czemu?

Plac budowy to prawdopodobnie najbardziej niebezpieczne środowisko pracy na ziemi. Nie dlatego, że ludzie są nieostrożni, ale dlatego, że robienie czegoś, czegokolwiek, jest ryzykowne. Pracownicy spadają ze schodów; chodzą po linach; odcinają się Budowniczowie powinni ponieść to ryzyko i wykupić dokładną kwotę ubezpieczenia od firmy ubezpieczeniowej, aby uchronić ich przed ruiną finansową. Ale to nie wszystko. Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia odpowiedzialności od firmy ubezpieczeniowej

Ta polityka nie tylko chroni szefa, ale także chroni pracownika. Jeśli elektryk spadnie z drabiny lub stolarz skaleczy się, polisa ubezpieczeniowa pokryje jego rachunki medyczne. Ubezpieczenie komercyjne pokryje również większość opłat prawniczych i kosztów sądowych, jeśli ktoś Cię pozwie.

Ile potrzebujesz?

Jak można się spodziewać, środki polityczne często zależą od wielkości przedsiębiorstwa. Większość aktuariuszy rekomenduje małym firmom co najmniej milion dolarów odpowiedzialności zawodowej. Duży biznes i firmy oczywiście potrzebują więcej i często wprowadzają dużą politykę. Ponieważ procesy sądowe są dość powszechne w zawodzie lekarza, ubezpieczenie od błędów w sztuce jest najpowszechniejszą formą odpowiedzialności.

Większość lekarzy w dowolnym momencie popełnia kilka milionów błędów w sztuce. Kiedy sprawdzają się w praktyce, liczba ta może być pięć, a nawet dziesięć razy większa. Prawnicy i księgowi muszą również ponosić odpowiedzialność za wysoki poziom postępowań sądowych w swojej dziedzinie. A co z innymi ludźmi? Dlaczego potrzebujesz ochrony ubezpieczeniowej od firmy ubezpieczeniowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *