Jak wybrać dobre i tanie OC samochodu ?

oC-samochodu

Chociaż ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe dla samochodów, nie kosztuje dużo pieniędzy. W stosownych przypadkach możesz obliczyć stawkę ubezpieczenia samochodu u swojego ubezpieczyciela do minimalnego możliwego progu, jednocześnie upewniając się, że jesteś w dobrym ubezpieczeniu. Dobra polisa ubezpieczeniowa samochodu nie tylko ochroni Cię jako właściciela pojazdu w razie wypadku, ale także uwzględni wszelkie szkody, które mogą przydarzyć się osobie trzeciej. Jeśli zastanawiasz się nad poniższymi planami ubezpieczenia samochodu budżetowego, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci utrzymać niskie oprocentowanie ubezpieczenia; Dobra polisa ubezpieczeniowa samochodu

· Ubezpiecz swój dom i samochód w tej samej firmie – ubezpieczenie samochodu w tej samej firmie, która ubezpiecza Twój dom, powoduje, że stajesz się nieczytelny dzięki rabatom zwanym rabatami wieloliniowymi. W związku z tym płacisz mniej niż powinieneś, jeśli ubezpieczasz samochód i dom w oddzielnej firmie. Nawet wtedy powinieneś być pewien możliwości zniżki, zanim podejmiesz zobowiązanie się do wykupienia ubezpieczenia samochodu w firmie ubezpieczającej Twój dom, ponieważ nie wszystkie firmy oferują rabaty wieloliniowe.

tanie ubezpieczenie auta

Dobra polisa ubezpieczeniowa samochodu

· Spełnij wszystkie swoje samochody w jednej polisie – Jeśli masz więcej niż jeden samochód, możesz upewnić się, że wszystko jest objęte jedną polisą, aby kwalifikować się do zniżek na wiele pojazdów. Pozwala to cieszyć się oszczędnościami na obu telefonach komórkowych. Podobnie jak w przypadku rabatów wieloliniowych, przed zarejestrowaniem się musisz sprawdzić, czy oferowana jest zniżka.

· Utrzymuj czyste rekordy jazdy – Twoje rekordy jazdy są czynnikiem przy obliczaniu stawki ubezpieczenia samochodu. W rezultacie na stawkę ubezpieczenia ma wpływ bilet drogowy obejmujący okres do trzech i sześciu lat w przypadku wypadku. Złe wyniki w prowadzeniu pojazdu oznaczają, że płacisz dodatkową składkę, więc ubezpieczenie samochodu powinno być drogie.

· Wybierz samochody niskiego ryzyka – składka na ubezpieczenie samochodu jest ustalana na podstawie historii Twojego samochodu. Jeśli istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój samochód zostanie skradziony lub uczestniczy w wypadku, zapłacisz więcej za składki ubezpieczeniowe.

· Wybór zasady płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem – jest wysoce zalecana, jeśli nie jeździsz na długich dystansach. Dlatego rozważ złożenie wniosku o polisę opartą na przebiegu rocznym lub miesięcznym. Polityka „ pay as you drive ” umożliwia wahanie składki w zależności od częstotliwości za kierownicą, ponieważ zapisy przebiegu są przechowywane w raportach miesięcznych i rocznych udostępnianych dostawcom polis.

· Podejmij środki ostrożności przed możliwością kradzieży – Zainstalowanie w samochodzie zabezpieczenia przed kradzieżą może również przyczynić się do obniżenia składki na ubezpieczenie samochodu, ponieważ zmniejsza ryzyko kradzieży.

· Pozwól firmom ubezpieczeniowym licytować za Ciebie – Kiedy kupujesz ubezpieczenie samochodu i celowo powiadamiasz firmę ubezpieczeniową, że jeszcze nie skończyłeś, możesz uzyskać lepszą ofertę. Oznacza to, że możesz powiedzieć firmie, jakie inne oferty oferują, aby dać im możliwość odrzucenia oferty na swoją korzyść.

Podsumowując, istnieje wiele czynników, które określają, ile zapłacisz składkę. Dlatego być może obniżenie składek na ubezpieczenie samochodu nadal cieszy się świetną obsługą. Dobra polisa ubezpieczeniowa samochodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *