Wybór banku idealnego

Jeśli chodzi o budowanie i zarządzanie majątkiem, bank może być świetnym partnerem lub straszną przeszkodą. Znalezienie odpowiedniego banku dla swoich potrzeb jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić w poszukiwaniu bezpieczeństwa finansowego. Z jakiegoś powodu świat finansów wydaje się prawie nieprzejrzysty jako medyczny i aby nim zarządzać, musisz znaleźć banki, które chcą zachować przejrzystość i poświęcić czas na wyjaśnianie Ci swojej polityki. Jeśli Twój bank nie wydaje się zainteresowany współpracą, nadszedł czas, aby znaleźć nowy bank oferujący usługi punktów kontrolnych w Milwaukee. Wybór banku do sprawdzania usług

Przeczytaj umowę

Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić przy wyborze banku, jest przeczytanie umowy! Chociaż są one dalekie od interesującej literatury i mogą wymagać trochę dekodowania, wyjaśniają, jak działa Twój bank. Jeśli Twój bank próbuje ukryć koszty, możesz się założyć, że znajdziesz go głęboko w tym dokumencie, ale powinieneś go przeczytać, aby go znaleźć. Jeśli podpiszesz umowę bez jej przeczytania, jesteś zablokowany i nie możesz nic zrobić, aby to zrobić. Dlatego nie zapomnij go przeczytać, nawet jeśli zajmie to kilka dni. Należy również ostrzec, że tylko dlatego, że pracownik sprzedający Twoje konto mówi, że nie ma żadnych ukrytych kosztów, nie oznacza to, że tak naprawdę nie ma żadnych ukrytych kosztów.

bank-jaki-wybrać

Poproś o harmonogram opłat

Oprócz przeczytania umowy możesz poprosić o tabelę opłat. Nie wszystkie banki mają dokumenty z gotowymi informacjami, ale niektóre je mają. Harmonogramy kosztów powinny obejmować takie rzeczy, jak miesięczne opłaty za utrzymanie, opłaty za debet i opłaty transakcyjne. Jeśli bank nie ma dokumentów obsługujących sprawę, tak naprawdę masz prawo wyraźnie o nie zapytać. Nikt, nawet bank, nie jest uprawniony do otrzymania Twoich pieniędzy bez Twojej wiedzy.

złote jajko

Wybór banku do sprawdzania usług

Szczerze mówiąc, jest wiele banków, które szczerze mówią o dobroci, nie mają żadnych ukrytych kosztów. Umożliwiają one utrzymanie rachunku bieżącego bez pobierania miesięcznych opłat za utrzymanie, pozwalają handlować dowolną kwotą bez naliczania dodatkowych opłat, a także umożliwiają wykorzystanie konta oszczędnościowego do pokrycia własnego debetu. Jeśli znajdziesz bank, który działa w ten sposób, prawdopodobnie znalazłeś właściwy bank. Należy jednak zawsze pamiętać, że nie wszystkie banki są takie same i chociaż niektóre mają duży harmonogram kosztów, mogą nie być wszystkie potrzebne dzwonki i gwizdki.

Miej realistyczne oczekiwania

Jeśli jednak nie możesz znaleźć banku, który pozwala ci to wszystko zrobić, możesz chcieć zobaczyć, za co płacą i czy istnieje sposób na rozwiązanie tych kosztów. Na przykład bardzo często banki żądają utrzymywania minimalnego salda na rachunku bieżącym, aby uniknąć miesięcznych kosztów utrzymania. Poza tym możesz uniknąć tej opłaty, zła wiadomość jest taka, że ​​masz pieniądze na koncie. To od Ciebie zależy, czy możesz z tym żyć. Minimalne saldo w wysokości 100 $ lub mniej jest ogólnie uważane za rozsądne i nie ustępuje to posiadaniu wielu osób na koncie czekowym. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest opłata miesięczna, jeśli nie możesz tak bardzo kontrolować. Jeśli to 3 dolary, naprawdę nie masz nic do stracenia. Jeśli masz 20 dolarów i otrzymujesz wypłatę, możesz rozważyć przeniesienie firmy gdzie indziej. Wszystkie te czynniki odgrywają ważną rolę w tym, jak bardzo jesteś zadowolony z usługi inspekcji Milwaukee. Wybór banku do sprawdzania usług

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *