Strategia liczenia kart

Blackjack jest jedną z najpopularniejszych gier, które można spotkać w kasynach. Znając jego zasady doskonale wiemy, że podstawowa strategia opiera się na obliczeniach prawdopodobieństwa, których dokonujemy na podstawie kart krupiera oraz innych graczy. Jednakże, grając w kasynie upłynie trochę czasu nim krupier potasuje karty oraz zagra kilka osób. W tym czasie wszystkie użyte karty będą widoczne, a to otwiera nam drogę do nowego mechanizmu.Chodzi tutaj o niesławne liczenie kart. Na czym ono polega? Skoro wiadomo, jakie karty zostały już rozdane, to można spróbować określić, które karty dopiero się pojawią.

Osoby, które korzystają z takiej strategii podczas gry na pieniądze, czekają na moment przewagi graczy, aby wtedy podnieść swoją stawkę. Odpowiednie zastosowanie dobrze opanowanej techniki umożliwia znaczne osłabienie przewagi kasyna. Technik jest sporo, a rozróżnia je oczywiście poziom trudności oraz skuteczność. Ich dodatkowym atutem jest fakt, iż dają one przewagę w zakładach ubezpieczonych. Posiadając informację na temat wysokich kart w talii, będziemy wiedzieć jak najlepiej rozegrać taki zakład.Przykładem efektu odpowiedniego zastosowania strategii liczenia kart, może być amerykańska grupa studentów, która przez wiele lat wygrywała masę pieniędzy, właśnie dzięki wspomnianej technice. Dla osób, które chciałyby się wgłębić w temat, polecam książkę „Bringing Down the House” oraz film „21” – w tych dziełach zostały opisane losy wspomnianych studentów.

Technik liczenia kart jest oczywiście bardzo wiele, lecz najlepiej rozpocząć od tych najprostszych. Dopiero kiedy opanujemy je perfekcyjnie, to możemy zabrać się za te trudniejsze. Opanowane umiejętności dobrze będzie sprawdzić podczas prawdziwych zmagań, najlepiej tych internetowych. Podczas takiej gry online na pieniądze nikt nie mierzy nam czasu oraz nasze ruchy nie są dokładnie monitorowane, jak w przypadku prawdziwych kasyn. Daje to możliwość opanowanie sztuki liczenia kart, aby następnie móc ją wykorzystać podczas gry kasynowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *